Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Aloe Vera International Sdn Bhd

Kenalan Perniagaan

Yap Boon kim

Aloe Vera International Sdn Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

Aloe Vera International Sdn Bhd
6, Jalan Tk 1 / 11b, Taman Kinrara, Seksyen 1
Puchong New Village, 47100
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-8076 9930
Telefon: 012-290 0490
Telefon: 03-8076 9931
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Aloe Vera International Sdn Bhd terletak di Puchong New Village. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Perkhidmatan perniagaan .
industri
Perkhidmatan Profesional »  Perkhidmatan perniagaan
Terlibat dalam:
Aktiviti pembungkusan
Kod ISIC
8292

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Aloe Vera International Sdn Bhd?

Nombor telefon Aloe Vera International Sdn Bhd ialah 03-8076 9930.
Q2

Dimanakah lokasi Aloe Vera International Sdn Bhd?

Aloe Vera International Sdn Bhd berlokasi di 6, Jalan Tk 1 / 11b, Taman Kinrara, Seksyen 1, Puchong New Village, 47100.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Aloe Vera International Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi Aloe Vera International Sdn Bhd dengan nombor telefon ini 03-8076 9930.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

6, Jalan Tk 1 / 11b, Taman Kinrara, Seksyen 1 Puchong New Village, 47100
+

Perniagaan di Poskod 47100

Perniagaan di 47100: 18,207
47100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Restaurants:  13%
Industry:  12%
Lain-lain:  37%

Harga

murah:  47%
sederhana:  46%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  72%
12:  10%
16:  7%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Bandar Puchong Jaya:  16%
Bandar Puteri:  7%
Bandar Puteri Puchong:  17%
Pusat Bandar Puchong:  8%
Lain-lain:  52%
+

Menulis ulasan