Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD
Maklumat Untuk Berhubung
Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD1 Jln 13/6 Seksyen 13 46200 Petaling Jaya, Petaling Jaya 46200, Selangor
Dapatkan Petunjuk Arah industri
industri
Terlibat dalam:
Medical Equipment Supplier
Kod ISIC
4659
Soalan & Jawapan
Q1
Apakah nombor telefon untuk Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD?
Nombor telefon Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD ialah 03-7954 5864.Q2
Dimanakah lokasi Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD?
Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD berlokasi di 1 Jln 13/6 Seksyen 13 46200 Petaling Jaya, Petaling Jaya 46200, Selangor.Q3
Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD?
Anda boleh menghubungi Boehringer Mannheim Malaysia SDN BHD dengan nombor telefon ini 03-7954 5864. +Syarikat Serupa Berdekatan
Almedico Sdn Bhd0.79 km · E-35, 3A, Jalan 19/1, Dataran 3 Dua, 46300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia +Perniagaan Tambahan di Alamat ini
1 Jln 13/6 Seksyen 13 46200 Petaling Jaya, Petaling Jaya 46200, Selangor
+Perniagaan di Poskod 46200
Perniagaan di 46200: 2,326
Kategori
Professional Services: 16%
Kejiranan
Bandar Baru Petaling Jaya: 9%
+