Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya

Maklumat Untuk Berhubung

7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya
8, Jalan Berjuntai 1, Pusat Perniagaan, 45600 Batang Berjuntai, Selangor, Malaysia
Bestari Jaya, Selangor, 45600
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya terletak di Bestari Jaya, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai mudah.
industri
makanan »  Kedai mudah
Terlibat dalam:
Kedai mudah
Kod ISIC
4711

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi 7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya?

7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya berlokasi di 8, Jalan Berjuntai 1, Pusat Perniagaan, 45600 Batang Berjuntai, Selangor, Malaysia, Bestari Jaya.
Q2

Apakah hari 7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya dibuka?

7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya ialah open Isn–Ahd 24 Jam .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) 7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya?

Laman sesawang untuk 7CAFé by 7-Eleven 3019 Bestari Jaya ialah 7cafe.7eleven.com.my.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 45600

Perniagaan di 45600: 2,115

Kategori

Shopping:  20%
Restaurants:  17%
Industry:  11%
Lain-lain:  53%

Harga

sederhana:  56%
murah:  37%
Mahal:  7%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  66%
16:  8%
12:  7%
19:  5%
13:  5%
17:  5%
Lain-lain:  4%

Kejiranan

Ijok:  9%
Kampung Bukit Badong:  5%
Kampung Perepat:  4%
Kampung Sungai Serdang:  4%
Kampung Tok Muda:  11%
Pekan Batang Berjuntai:  13%
Taman Seri Berjuntai:  4%
Lain-lain:  50%
+

Menulis ulasan