Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Maklumat Untuk Berhubung

Danny In
45-2, Jalan PJU 5/12, Dataran Sunway, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 017-674 7197
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai-kedai lampu.
industri
Servis Rumah »  Kedai-kedai lampu
Terlibat dalam:
Kedai-kedai lampu
Kod ISIC
4759

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Danny In?

Nombor telefon Danny In ialah 017-674 7197.
Q2

Dimanakah lokasi Danny In?

Danny In berlokasi di 45-2, Jalan PJU 5/12, Dataran Sunway, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Danny In dibuka?

Danny In ialah open Isn–Rab, Jum–Ahd 11:30 PG–8:30 PTG; ditutup Kha .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Danny In?

Anda boleh menghubungi Danny In dengan nombor telefon ini 017-674 7197.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 47810

Perniagaan di 47810: 16,191
47810 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  17%
Professional Services:  13%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  50%
murah:  41%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  70%
12:  10%
16:  5%
Lain-lain:  15%

Kejiranan

Dataran Sunway:  8%
Kota Damansara:  58%
Mutiara Damansara:  5%
Sunway Damansara:  6%
Lain-lain:  23%
+

Menulis ulasan