Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Dessert Kakak

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Dessert Kakak
Taman Desa Cemerlang, 81800 Ulu Tiram, Johor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu Bersejarah: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kafe .
industri
Restoran »  Kafe
Terlibat dalam:
Kafe
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Dessert Kakak?

Dessert Kakak berlokasi di Taman Desa Cemerlang, 81800 Ulu Tiram, Johor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Dessert Kakak dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Dessert Kakak ialah open Isn–Ahd 11:30 PG–9:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Dessert Kakak?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Dessert Kakak, tetapi anda boleh mencari Dessert Kakak di Facebook.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 81800

Perniagaan di 81800: 10,410
81800 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  13%
Industry:  13%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  39%

Harga

sederhana:  49%
murah:  47%
Mahal:  3%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

7:  68%
16:  10%
12:  8%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Taman Desa Cemerlang:  9%
Taman Gaya:  12%
Taman Pelangi Indah:  12%
Taman Perindustrian Cemerlang:  11%
Taman Puteri Wangsa:  27%
Lain-lain:  29%
+

Menulis ulasan