Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Drambutan Seafood

Maklumat Untuk Berhubung

Drambutan Seafood
115, Jalan Bukit Naga, Kampung Bukit Naga, 40460 Shah Alam, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 010-660 2193
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran makanan laut.
industri
Restoran »  Restoran makanan laut
Terlibat dalam:
Restoran makanan laut
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Drambutan Seafood?

Nombor telefon Drambutan Seafood ialah 010-660 2193.
Q2

Dimanakah lokasi Drambutan Seafood?

Drambutan Seafood berlokasi di 115, Jalan Bukit Naga, Kampung Bukit Naga, 40460 Shah Alam, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Drambutan Seafood dibuka?

Drambutan Seafood ialah open Isn–Ahd 6:00 PTG–1:00 PG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Drambutan Seafood?

Anda boleh menghubungi Drambutan Seafood dengan nombor telefon ini 010-660 2193.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Drambutan Seafood?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Drambutan Seafood, tetapi anda boleh mencari Drambutan Seafood di Foursquare.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

115, Jalan Bukit Naga, Kampung Bukit Naga, 40460 Shah Alam, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 40460

Perniagaan di 40460: 11,664
40460 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  20%
Restaurants:  17%
Professional Services:  11%
Industry:  11%
Lain-lain:  41%

Harga

murah:  49%
sederhana:  43%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  72%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bukit Rimau:  9%
Kampung Jln Kebun:  7%
Kawasan Industri Kota Kemuning:  8%
Kota Kemuning:  43%
Seksyen 32:  8%
Lain-lain:  25%
+

Menulis ulasan