Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

E.Z. Eighty Six Cycle

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

E.Z. Eighty Six Cycle
211A, 24, Jln Rubber Selatan, 93400 Kuching, Sarawak, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 011-2614 5515
Waktu Bersejarah: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Basikal.
industri
Membeli belah »  Basikal
Terlibat dalam:
Basikal
Kod ISIC
4763

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi E.Z. Eighty Six Cycle?

E.Z. Eighty Six Cycle berlokasi di 211A, 24, Jln Rubber Selatan, 93400 Kuching, Sarawak, Malaysia.
Q2

Apakah hari E.Z. Eighty Six Cycle dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
E.Z. Eighty Six Cycle ialah open Isn–Sab 9:00 PG–6:00 PTG; ditutup Ahd .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) E.Z. Eighty Six Cycle?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk E.Z. Eighty Six Cycle, tetapi anda boleh mencari E.Z. Eighty Six Cycle di Facebook.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 93400

Perniagaan di 93400: 3,970
93400 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  25%
Restaurants:  15%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  48%

Harga

murah:  51%
sederhana:  47%
Mahal:  2%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

82:  77%
16:  7%
Lain-lain:  16%

Kejiranan

Kampung Bandarshah:  34%
Kampung Masjid:  5%
Sin Yen Garden:  8%
Lain-lain:  53%
+

Menulis ulasan