Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Ebizware Media SDN BHD

Maklumat Untuk Berhubung

Ebizware Media SDN BHD
12BF Jalan Daya 11 Taman Daya Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan 52100 Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Gedung Membeli-belah.
industri
Membeli belah »  Gedung Membeli-belah
Terlibat dalam:
Jualan runcit lain di kedai-kedai bukan khusus
Kod ISIC
4719

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Ebizware Media SDN BHD?

Nombor telefon Ebizware Media SDN BHD ialah 03-6277 0478.
Q2

Dimanakah lokasi Ebizware Media SDN BHD?

Ebizware Media SDN BHD berlokasi di 12BF Jalan Daya 11 Taman Daya Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan 52100 Malaysia.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Ebizware Media SDN BHD?

Anda boleh menghubungi Ebizware Media SDN BHD dengan nombor telefon ini 03-6277 0478.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

12BF Jalan Daya 11 Taman Daya Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan 52100 Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 52100

Perniagaan di 52100: 5,852
52100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  17%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  50%

Harga

murah:  54%
sederhana:  41%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  75%
12:  10%
16:  6%
Lain-lain:  9%

Kejiranan

Jinjang Utara:  5%
Kepong:  19%
Kepong Baru:  11%
Taman Kepong:  7%
Taman Usahawan Kepong:  6%
Lain-lain:  51%
+

Menulis ulasan