Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Freights21 Sdn. Bhd.

Maklumat Untuk Berhubung

Freights21 Sdn. Bhd.
Faber Plaza, 5C Jalan Klang Lama Kuala Lumpur MY, Off, Jalan Desa Jaya, Taman Desa, 58100 Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kargo penghantar.
industri
industri »  Kargo penghantar
Terlibat dalam:
Kargo penghantar
Kod ISIC
5229

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Freights21 Sdn. Bhd.?

Freights21 Sdn. Bhd. berlokasi di Faber Plaza, 5C Jalan Klang Lama Kuala Lumpur MY, Off, Jalan Desa Jaya, Taman Desa, 58100 Kuala Lumpur, Malaysia.
Q2

Apakah hari Freights21 Sdn. Bhd. dibuka?

Freights21 Sdn. Bhd. ialah open Isn–Sab 9:00 PG–6:00 PTG; ditutup Ahd .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Freights21 Sdn. Bhd.?

Laman sesawang untuk Freights21 Sdn. Bhd. ialah freights21.com.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 58100

Perniagaan di 58100: 5,569
58100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  18%
Professional Services:  17%
Restaurants:  16%
Lain-lain:  49%

Harga

sederhana:  47%
murah:  45%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  3%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  75%
12:  10%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Seputih:  19%
Taman Bukit Desa:  15%
Taman Danau Desa:  19%
Taman Desa:  19%
Taman Desa Business Park:  5%
Lain-lain:  23%
+

Menulis ulasan