Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Going Shop Phone Case Sunway Pyramid

Maklumat Untuk Berhubung

Going Shop Phone Case Sunway Pyramid
31 No, First Floor, Asian Avenue, 3, Jalan PJS 11/15, Bandar Sunway, 47500 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 016-499 2782
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Cell phone accessory store
Kod ISIC
4741

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Going Shop Phone Case Sunway Pyramid?

Nombor telefon Going Shop Phone Case Sunway Pyramid ialah 016-499 2782.
Q2

Dimanakah lokasi Going Shop Phone Case Sunway Pyramid?

Going Shop Phone Case Sunway Pyramid berlokasi di 31 No, First Floor, Asian Avenue, 3, Jalan PJS 11/15, Bandar Sunway, 47500 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Going Shop Phone Case Sunway Pyramid dibuka?

Going Shop Phone Case Sunway Pyramid ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Going Shop Phone Case Sunway Pyramid?

Anda boleh menghubungi Going Shop Phone Case Sunway Pyramid dengan nombor telefon ini 016-499 2782.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Going Shop Phone Case Sunway Pyramid?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Going Shop Phone Case Sunway Pyramid, tetapi anda boleh mencari Going Shop Phone Case Sunway Pyramid di Facebook.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 47500

Perniagaan di 47500: 19,560
47500 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  25%
Restaurants:  18%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  47%

Harga

murah:  46%
sederhana:  45%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  8%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bandar Sunway:  18%
Ss 15:  29%
Ss 16:  9%
Lain-lain:  44%
+

Menulis ulasan