Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Hassan Sidewalk Cafe

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Waktu Bersejarah: Pamer
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Hassan Sidewalk Cafe terletak di Bangi, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran India.
industri
Restoran »  Restoran India
Terlibat dalam:
Restoran India
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Hassan Sidewalk Cafe?

Hassan Sidewalk Cafe berlokasi di Bangi, Selangor.
Q2

Apakah hari Hassan Sidewalk Cafe dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Hassan Sidewalk Cafe ialah open
Isnin:3:00 PTG–4:00 PTG, 6:00 PTG–10:00 PTG
Selasa:6:00 PTG–12:00 PG
Rabu:5:00 PG–8:00 PG, 5:00 PTG–12:00 PG
Khamis:7:00 PG–8:00 PG, 4:00 PTG–11:00 PTG
Jumaat:7:00 PG–8:00 PG, 11:00 PG–12:00 PTG, 4:00 PTG–8:00 PTG, 4:00 PTG–11:00 PTG, 10:00 PTG–1:00 PG
Sabtu:8:00 PG–11:00 PG, 11:00 PG–12:00 PTG, 4:00 PTG–8:00 PTG, 10:00 PTG–2:00 PG, 10:00 PTG–1:00 PG
Ahad:10:00 PG–11:00 PG, 3:00 PTG–12:00 PG
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Hassan Sidewalk Cafe?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Hassan Sidewalk Cafe, tetapi anda boleh mencari Hassan Sidewalk Cafe di Foursquare.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Menulis ulasan