Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Maklumat Untuk Berhubung

Hup May Restaurant
28, Jalan PJU 5/7, Dataran Sunway, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran Cina.
Terlibat dalam:
Restoran Cina, Sarapan dan sarapan lewat pagi
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Hup May Restaurant?

Hup May Restaurant berlokasi di 28, Jalan PJU 5/7, Dataran Sunway, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Hup May Restaurant dibuka?

Hup May Restaurant ialah open Isn–Sab 8:00 PG–5:30 PTG; Ahd 8:00 PG–3:30 PTG .
Q3

Adakah Hup May Restaurant membuat penghantaran?

Ya, Hup May Restaurant menawarkan penghantaran sebagai pilihan.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

28, Jalan PJU 5/7, Dataran Sunway, 47810 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 47810

Perniagaan di 47810: 16,191
47810 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  17%
Professional Services:  13%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  50%
murah:  41%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  70%
12:  10%
16:  5%
Lain-lain:  15%

Kejiranan

Dataran Sunway:  8%
Kota Damansara:  58%
Mutiara Damansara:  5%
Sunway Damansara:  6%
Lain-lain:  23%
+

Menulis ulasan