Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Kheng Nam Cafe

Maklumat Untuk Berhubung

Kheng Nam Cafe
Sibu, 96000 Sibu, Sarawak, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Restoran
Terlibat dalam:
Chinese Noodle Restaurant
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Kheng Nam Cafe?

Kheng Nam Cafe berlokasi di Sibu, 96000 Sibu, Sarawak, Malaysia.
Q2

Apakah hari Kheng Nam Cafe dibuka?

Kheng Nam Cafe ialah open Isn–Ahd 8:00 PG–7:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Kheng Nam Cafe?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Kheng Nam Cafe, tetapi anda boleh mencari Kheng Nam Cafe di Facebook.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 96000

Perniagaan di 96000: 16,667
96000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  21%
Restaurants:  17%
Lain-lain:  62%

Harga

murah:  61%
sederhana:  34%
Mahal:  4%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

84:  78%
16:  6%
Lain-lain:  15%

Kejiranan

Pekan Sibu:  78%
Lain-lain:  22%
+

Menulis ulasan