Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

KK Super Mart USJ 1 (USJ1)

Maklumat Untuk Berhubung

KK Super Mart USJ 1 (USJ1)
Retail 13A, Edumetro LG2 Podium, Persiaran Subang Permai, USJ 1, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
Kampung Baru Subang, Selangor, 47500
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

KK Super Mart USJ 1 (USJ1) terletak di Kampung Baru Subang, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai mudah.
industri
makanan »  Kedai mudah
Terlibat dalam:
Kedai mudah
Kod ISIC
4711

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi KK Super Mart USJ 1 (USJ1)?

KK Super Mart USJ 1 (USJ1) berlokasi di Retail 13A, Edumetro LG2 Podium, Persiaran Subang Permai, USJ 1, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia, Kampung Baru Subang.
Q2

Apakah hari KK Super Mart USJ 1 (USJ1) dibuka?

KK Super Mart USJ 1 (USJ1) ialah open Isn–Ahd 24 Jam .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) KK Super Mart USJ 1 (USJ1)?

Laman sesawang untuk KK Super Mart USJ 1 (USJ1) ialah www.kkgroup.my.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 47500

Perniagaan di 47500: 19,560
47500 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  25%
Restaurants:  18%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  47%

Harga

murah:  46%
sederhana:  45%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  8%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bandar Sunway:  18%
Ss 15:  29%
Ss 16:  9%
Lain-lain:  44%
+

Menulis ulasan