Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Lian Soon Trading

Maklumat Untuk Berhubung

Lian Soon Trading
Bukit Rahman Putra, 47000 Sungai Buloh, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-6140 3023
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Automotif
Terlibat dalam:
Auto Parts Store
Kod ISIC
4530

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Lian Soon Trading?

Nombor telefon Lian Soon Trading ialah 03-6140 3023.
Q2

Dimanakah lokasi Lian Soon Trading?

Lian Soon Trading berlokasi di Bukit Rahman Putra, 47000 Sungai Buloh, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Lian Soon Trading dibuka?

Lian Soon Trading ialah open Isn–Sab 9:00 PG–7:00 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Lian Soon Trading?

Anda boleh menghubungi Lian Soon Trading dengan nombor telefon ini 03-6140 3023.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 47000

Perniagaan di 47000: 16,472
47000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  27%
Industry:  15%
Restaurants:  12%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  51%
murah:  43%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  68%
12:  10%
19:  6%
Lain-lain:  16%

Kejiranan

Bandar Baru Sungai Buloh:  10%
Bandar Saujana Utama:  8%
Bukit Rahman Putra:  13%
Kampung Baru Sungai Buloh:  6%
Taman Industri Sungai Buloh:  5%
Lain-lain:  59%
+

Menulis ulasan