Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Kenalan Perniagaan

Kam Wah Hor

Mainspec Malaysia

Maklumat Untuk Berhubung

Mainspec Malaysia
2a Jalan Usj23 / 5b
Petaling Jaya, Selangor, 47630
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 012-388 2053
Mesin Fax: 03-5513 3539
Profil Facebook: Melawat
Suapan Twitter: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Mainspec Malaysia terletak di Petaling Jaya, Selangor. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai-kedai elektronik.
industri
Membeli belah »  Kedai-kedai elektronik
Terlibat dalam:
Jualan runcit komputer, peranti persisian, perisian dan kelengkapan telekomunikasi di kedai-kedai khusus
Kod ISIC
4741

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Mainspec Malaysia?

Nombor telefon Mainspec Malaysia ialah 012-388 2053.
Q2

Dimanakah lokasi Mainspec Malaysia?

Mainspec Malaysia berlokasi di 2a Jalan Usj23 / 5b, Petaling Jaya, Selangor, 47630.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Mainspec Malaysia?

Anda boleh menghubungi Mainspec Malaysia dengan nombor telefon ini 012-388 2053.
Q4

Apakah alamat laman sesawang (URL) Mainspec Malaysia?

Laman sesawang untuk Mainspec Malaysia ialah www.members.tripod.com.
+

Perniagaan di Poskod 47630

Perniagaan di 47630: 848
47630 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  21%
Restaurants:  14%
Professional Services:  14%
Industry:  10%
Lain-lain:  41%

Harga

sederhana:  49%
murah:  46%
Mahal:  3%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  76%
12:  9%
16:  6%
Lain-lain:  9%

Kejiranan

Usj 14:  10%
Usj 16:  6%
Usj 19:  7%
Usj 21:  35%
Lain-lain:  42%
+

Menulis ulasan