Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Majunie Enterprise

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Majunie Enterprise
5-3-33, Pangsapuri lili, Taman Bukit Subang, 40160 Shah Alam, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 019-372 4726
Waktu Bersejarah: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Servis Rumah »  Pembersihan Karpet dan Permaidani
Terlibat dalam:
Pembersihan Karpet dan Permaidani, Window Cleaning Service
Kod ISIC
81219601

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Majunie Enterprise?

Majunie Enterprise berlokasi di 5-3-33, Pangsapuri lili, Taman Bukit Subang, 40160 Shah Alam, Selangor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Majunie Enterprise dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Majunie Enterprise ialah open Sel–Ahd 24 Jam; ditutup Isn .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Majunie Enterprise?

Laman sesawang untuk Majunie Enterprise ialah majunie-enterprise.business.site.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 40160

Perniagaan di 40160: 5,435
40160 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  14%
Industry:  11%
Lain-lain:  51%

Harga

murah:  48%
sederhana:  43%
Mahal:  8%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  62%
12:  12%
16:  6%
19:  6%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bukit Rahman Putra:  6%
Denai Alam:  18%
Kampung Baru Sungai Buloh:  29%
Pusat Komersial Tsb:  10%
U 4:  5%
Lain-lain:  32%
+

Menulis ulasan