Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Memorie Cafe Sunway Pyramid

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Memorie Cafe Sunway Pyramid
G1.PT.05 & 06, Level Ground Floor Sunway Pyramid, 3, Jalan PJS 11/15, Sunway City, 47500 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 012-959 9313
Waktu Bersejarah: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Restoran »  Kafe
Terlibat dalam:
Kafe , Portuguese Restaurant, Restoran dan aktiviti-aktiviti khidmat makanan bergerak
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Memorie Cafe Sunway Pyramid?

Memorie Cafe Sunway Pyramid berlokasi di G1.PT.05 & 06, Level Ground Floor Sunway Pyramid, 3, Jalan PJS 11/15, Sunway City, 47500 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Memorie Cafe Sunway Pyramid dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Memorie Cafe Sunway Pyramid ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–4:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Memorie Cafe Sunway Pyramid?

Laman sesawang untuk Memorie Cafe Sunway Pyramid ialah www.memoriecafe.com.
Q4

Adakah Memorie Cafe Sunway Pyramid mempunyai perkhidmatan Internet Tanpa Wayar (WiFi) tersedia?

Ya, Memorie Cafe Sunway Pyramid mempunyai WiFi tersedia di lokasi ini.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 47500

Perniagaan di 47500: 19,560
47500 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  25%
Restaurants:  18%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  47%

Harga

murah:  46%
sederhana:  45%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  8%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bandar Sunway:  18%
Ss 15:  29%
Ss 16:  9%
Lain-lain:  44%
+

Menulis ulasan