Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Miu Miu KLCC

3.6 ★★★★★ 10+ ulasan
Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Miu Miu KLCC
Suria Klcc, Persiaran KLCC, Kuala Lumpur City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 03-2382 0979
Waktu Bersejarah: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Instagram: Melawat
Saluran Youtube: Melawat
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Outlet Store
Kod ISIC
4719

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Miu Miu KLCC?

Miu Miu KLCC berlokasi di Suria Klcc, Persiaran KLCC, Kuala Lumpur City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia.
Q2

Apakah hari Miu Miu KLCC dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Miu Miu KLCC ialah open Isn–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Miu Miu KLCC?

Laman sesawang untuk Miu Miu KLCC ialah miumiu.com.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Miu Miu KLCC · Youtube

+

Perniagaan di Poskod 50088

Perniagaan di 50088: 1,775
50088 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  43%
Restaurants:  16%
Lain-lain:  42%

Harga

sederhana:  40%
murah:  34%
Mahal:  18%
Sangat Mahal:  9%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  91%
Lain-lain:  9%

Kejiranan

Kuala Lumpur City Center:  54%
Kuala Lumpur City Centre:  37%
Lain-lain:  9%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada MalayBusiness3.6★★★★★10+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.