Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Mixiscorp Sdn Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

Mixiscorp Sdn Bhd
12, Jalan 19/1, Seksyen 19, 46300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 011-6768 4322
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Warehouse
Kod ISIC
5210

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Mixiscorp Sdn Bhd?

Nombor telefon Mixiscorp Sdn Bhd ialah 011-6768 4322.
Q2

Dimanakah lokasi Mixiscorp Sdn Bhd?

Mixiscorp Sdn Bhd berlokasi di 12, Jalan 19/1, Seksyen 19, 46300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Mixiscorp Sdn Bhd dibuka?

Mixiscorp Sdn Bhd ialah open Isn–Jum 9:00 PG–5:30 PTG; Sab 9:00 PG–1:30 PTG; ditutup Ahd .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Mixiscorp Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi Mixiscorp Sdn Bhd dengan nombor telefon ini 011-6768 4322.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 46300

Perniagaan di 46300: 1,562
46300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  18%
Professional Services:  14%
Lain-lain:  46%

Harga

murah:  51%
sederhana:  39%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  8%

Kejiranan

Sea Park:  33%
Seksyen 19:  29%
Taman Paramount:  21%
Lain-lain:  17%
+

Menulis ulasan