Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Pak Grocer Desa Mentari 2

Maklumat Untuk Berhubung

Pak Grocer Desa Mentari 2
2, B9-G-22 & 23, Block, 9, Jln PJS 2B/1, Taman Desa Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai runcit dan pasar raya.
industri
makanan »  Kedai runcit dan pasar raya
Terlibat dalam:
Kedai runcit
Kod ISIC
4711

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Pak Grocer Desa Mentari 2?

Pak Grocer Desa Mentari 2 berlokasi di 2, B9-G-22 & 23, Block, 9, Jln PJS 2B/1, Taman Desa Mentari, 46150 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Pak Grocer Desa Mentari 2 dibuka?

Pak Grocer Desa Mentari 2 ialah open Isn–Ahd 8:30 PG–8:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Pak Grocer Desa Mentari 2?

Laman sesawang untuk Pak Grocer Desa Mentari 2 ialah www.pakgrocer.com.my.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 46150

Perniagaan di 46150: 3,930
46150 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Restaurants:  13%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  47%
murah:  44%
Mahal:  7%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  80%
12:  7%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Bandar Sunway:  58%
Taman Petaling Utama:  7%
Lain-lain:  35%
+

Menulis ulasan