Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Paneltek Sdn. Bhd

Kenalan Perniagaan

Yee Siew Meng

Paneltek Sdn. Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

Paneltek Sdn. Bhd
c/o 20 TK2/1C Tmn Kinrara Sek 2, Jln - Puchong
Kuala Lumpur
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 6033679861
Bebas Tol: 6033680544
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Paneltek Sdn. Bhd terletak di Kuala Lumpur.

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Paneltek Sdn. Bhd?

Paneltek Sdn. Bhd berlokasi di c/o 20 TK2/1C Tmn Kinrara Sek 2, Jln - Puchong, Kuala Lumpur.
Q2

Apakah alamat laman sesawang (URL) Paneltek Sdn. Bhd?

Laman sesawang untuk Paneltek Sdn. Bhd ialah paneltek.com.
+

Maklumat Sejarah

Laman web perniagaan lama dan e-mel yang tidak lagi wujud, tujuan maklumat sahaja.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

c/o 20 TK2/1C Tmn Kinrara Sek 2, Jln - Puchong Kuala Lumpur
+

Menulis ulasan