Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Maklumat Untuk Berhubung

Petpals Petsmart
18AF, SU Mall, Saujana Utama 3, Bandar Saujana Utama, 47000 Sungai Buloh, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 03-6039 7241
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Binatang dan kedai haiwan peliharaan.
industri
Binatang Peliharaan »  Binatang dan kedai haiwan peliharaan
Terlibat dalam:
Binatang dan kedai haiwan peliharaan
Kod ISIC
4773

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Petpals Petsmart?

Nombor telefon Petpals Petsmart ialah 03-6039 7241.
Q2

Dimanakah lokasi Petpals Petsmart?

Petpals Petsmart berlokasi di 18AF, SU Mall, Saujana Utama 3, Bandar Saujana Utama, 47000 Sungai Buloh, Selangor, Malaysia.
Q3

Apakah hari Petpals Petsmart dibuka?

Petpals Petsmart ialah open Sab–Ahd 10:00 PG–10:00 PTG; ditutup Isn–Jum .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Petpals Petsmart?

Anda boleh menghubungi Petpals Petsmart dengan nombor telefon ini 03-6039 7241.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 47000

Perniagaan di 47000: 3,195
47000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  27%
Industry:  15%
Restaurants:  12%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  51%
murah:  43%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  68%
12:  10%
19:  6%
Lain-lain:  16%

Kejiranan

Bandar Baru Sungai Buloh:  10%
Bandar Saujana Utama:  8%
Bukit Rahman Putra:  13%
Kampung Baru Sungai Buloh:  6%
Taman Industri Sungai Buloh:  5%
Lain-lain:  59%
+

Menulis ulasan