Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Poh Kong Sunway Pyramid

Maklumat Untuk Berhubung

Waktu: Pamer
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Poh Kong Sunway Pyramid terletak di Kampung Baru Subang, Selangor.
industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Retail of Jewelry, Watches & Precious Metals
Kod ISIC
4773

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Poh Kong Sunway Pyramid?

Poh Kong Sunway Pyramid berlokasi di Kampung Baru Subang, Selangor.
Q2

Apakah hari Poh Kong Sunway Pyramid dibuka?

Poh Kong Sunway Pyramid ialah open
Isnin:2:00 PTG–10:00 PTG
Selasa:11:00 PG–9:00 PTG
Rabu:12:00 PTG–1:00 PTG, 3:00 PTG–12:00 PG, 6:00 PTG–9:00 PTG
Khamis:12:00 PTG–4:00 PTG
Jumaat:2:00 PTG–3:00 PTG, 5:00 PTG–10:00 PTG
Sabtu:12:00 PTG–1:00 PTG, 3:00 PTG–12:00 PG
Ahad:9:00 PG–12:00 PTG, 2:00 PTG–9:00 PTG
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Poh Kong Sunway Pyramid?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Poh Kong Sunway Pyramid, tetapi anda boleh mencari Poh Kong Sunway Pyramid di Foursquare.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Menulis ulasan