Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Qiud Kitchen

Maklumat Untuk Berhubung

Qiud Kitchen
Block B, HP Tower
Damansara Jaya, 50490
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Qiud Kitchen terletak di Damansara Jaya. Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kafe .
industri
Restoran »  Kafe
Terlibat dalam:
Kafe
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Qiud Kitchen?

Qiud Kitchen berlokasi di Block B, HP Tower, Damansara Jaya, 50490.
Q2

Apakah hari Qiud Kitchen dibuka?

Qiud Kitchen ialah open Isn–Jum 8:30 PG–3:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Qiud Kitchen?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Qiud Kitchen, tetapi anda boleh mencari Qiud Kitchen di Foursquare.
Q4

Adakah Qiud Kitchen mempunyai perkhidmatan Internet Tanpa Wayar (WiFi) tersedia?

Ya, Qiud Kitchen mempunyai WiFi percuma tersedia di lokasi ini.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 50490

Perniagaan di 50490: 3,817
50490 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Professional Services:  21%
Restaurants:  17%
Shopping:  13%
Lain-lain:  48%

Harga

sederhana:  44%
murah:  39%
Mahal:  11%
Sangat Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  87%
Lain-lain:  13%

Kejiranan

Bukit Damansara:  42%
Damansara Heights:  34%
Pusat Bandar Damansara:  8%
Lain-lain:  16%
+

Menulis ulasan