Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd
Lot 961, Kompleks Hamodal 5, Jln Lagoon Selatan of
Kampung Baru Subang, Selangor, 47500
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd terletak di Kampung Baru Subang, Selangor.
industri
Membeli belah
Terlibat dalam:
Department Store
Kod ISIC
4719

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd?

RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd berlokasi di Lot 961, Kompleks Hamodal 5, Jln Lagoon Selatan of, Kampung Baru Subang, Selangor, 47500.
Q2

Apakah hari RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd dibuka?

RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd ialah open
Isnin:8:00 PG–6:00 PTG
Selasa:7:00 PG–12:00 PTG, 2:00 PTG–8:00 PTG
Rabu:7:00 PG–7:00 PTG
Khamis:8:00 PG–8:00 PTG
Jumaat:7:00 PG–3:00 PTG
Sabtu:2:00 PTG–3:00 PTG
Ahad:Ditutup
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd, tetapi anda boleh mencari RSH (M) Group of Companies Sdn Bhd di Foursquare.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Lot 961, Kompleks Hamodal 5, Jln Lagoon Selatan of Kampung Baru Subang, Selangor, 47500
+

Perniagaan di Poskod 47500

Perniagaan di 47500: 3,652
47500 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  25%
Restaurants:  18%
Professional Services:  11%
Lain-lain:  47%

Harga

murah:  46%
sederhana:  45%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  8%
Lain-lain:  14%

Kejiranan

Bandar Sunway:  18%
Ss 15:  29%
Ss 16:  9%
Lain-lain:  44%
+

Menulis ulasan