Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Sanina Cafe

Maklumat Untuk Berhubung

Sanina Cafe
Lorong Haji Rauf, Pekan Parit Bunga, 84000 Muar, Johor Darul Ta'zim, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 019-667 7122
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Foursquare: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran.
industri
Restoran
Terlibat dalam:
Restoran dan aktiviti-aktiviti khidmat makanan bergerak
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Sanina Cafe?

Nombor telefon Sanina Cafe ialah 019-667 7122.
Q2

Dimanakah lokasi Sanina Cafe?

Sanina Cafe berlokasi di Lorong Haji Rauf, Pekan Parit Bunga, 84000 Muar, Johor Darul Ta'zim, Malaysia.
Q3

Apakah hari Sanina Cafe dibuka?

Sanina Cafe ialah open Kha–Ahd 5:00 PTG–11:00 PTG; ditutup Isn–Rab .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Sanina Cafe?

Anda boleh menghubungi Sanina Cafe dengan nombor telefon ini 019-667 7122.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) Sanina Cafe?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk Sanina Cafe, tetapi anda boleh mencari Sanina Cafe di Foursquare.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 84000

Perniagaan di 84000: 16,906
84000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  19%
Lain-lain:  58%

Harga

murah:  52%
sederhana:  44%
Mahal:  3%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  67%
12:  12%
17:  6%
Lain-lain:  16%

Kejiranan

Pekan Muar:  17%
Taman Sri Emas:  5%
Taman Sri Tanjung:  7%
Lain-lain:  71%
+

Menulis ulasan