Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Singer Muar

Maklumat Untuk Berhubung

Singer Muar
Ground Floor, 135, Jalan Abdullah, Pekan Muar, 84000 Muar, Johor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Pemborong.
industri
industri »  Pemborong
Terlibat dalam:
Perdagangan borong, kecuali kenderaan bermotor dan motosikal
Kod ISIC
46

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Singer Muar?

Singer Muar berlokasi di Ground Floor, 135, Jalan Abdullah, Pekan Muar, 84000 Muar, Johor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Singer Muar dibuka?

Singer Muar ialah open Isn–Sab 9:00 PG–6:00 PTG; ditutup Ahd .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Singer Muar?

Laman sesawang untuk Singer Muar ialah www.tiendeo.my.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 84000

Perniagaan di 84000: 16,906
84000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  23%
Restaurants:  19%
Lain-lain:  58%

Harga

murah:  52%
sederhana:  44%
Mahal:  3%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  67%
12:  12%
17:  6%
Lain-lain:  16%

Kejiranan

Pekan Muar:  17%
Taman Sri Emas:  5%
Taman Sri Tanjung:  7%
Lain-lain:  71%
+

Menulis ulasan