Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Spice Garden @ The Linc KL

3.8 ★★★★★ 100+ ulasan
Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Spice Garden @ The Linc KL
Lot 1-3, The Linc KL, Jln Tun Razak, Taman U Thant, 55000 Kuala Lumpur, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon Bersejarah: 03-9213 0377
Waktu Bersejarah: Pamer
TripAdvisor: Melawat
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Restoran India.
industri
Restoran »  Restoran India
Terlibat dalam:
Restoran dan aktiviti-aktiviti khidmat makanan bergerak, Restoran India
Kod ISIC
5610

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Spice Garden @ The Linc KL?

Spice Garden @ The Linc KL berlokasi di Lot 1-3, The Linc KL, Jln Tun Razak, Taman U Thant, 55000 Kuala Lumpur, Malaysia.
Q2

Apakah hari Spice Garden @ The Linc KL dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Spice Garden @ The Linc KL ialah open Isn–Ahd 11:00 PG–10:30 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Spice Garden @ The Linc KL?

Laman sesawang untuk Spice Garden @ The Linc KL ialah spicegardenasia.net.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 55000

Perniagaan di 55000: 3,398
55000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Restaurants:  19%
Shopping:  15%
Lain-lain:  66%

Harga

sederhana:  53%
murah:  32%
Mahal:  12%
Sangat Mahal:  3%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  78%
12:  7%
Lain-lain:  15%

Kejiranan

Desa Pahlawan:  12%
Kampung Berembang:  9%
Kampung Datuk Keramat:  25%
Kuala Lumpur City Centre:  5%
Taman U Thant:  19%
Lain-lain:  30%
+

Menulis ulasan

Maklum Balas Perniagaan

★★★★★Tiada ulasan pada MalayBusiness3.8★★★★★100+ ulasan di tempat lain

0 Ulasan

Jadilah yang pertama untuk menulis ulasan.