Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Sports Toto

Maklumat Untuk Berhubung

Sports Toto
54, Jalan SS 3/31, Taman Universiti, 47300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Hiburan
Terlibat dalam:
Lottery Retailer
Kod ISIC
9200

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Sports Toto?

Sports Toto berlokasi di 54, Jalan SS 3/31, Taman Universiti, 47300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Q2

Apakah hari Sports Toto dibuka?

Sports Toto ialah open Isn–Ahd 8:00 PG–7:00 PTG .
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) Sports Toto?

Laman sesawang untuk Sports Toto ialah www.sportstoto.com.my.
Q4

Adakah Sports Toto membuat penghantaran?

Ya, Sports Toto menawarkan penghantaran sebagai pilihan.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

54, Jalan SS 3/31, Taman Universiti, 47300 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 47300

Perniagaan di 47300: 9,114
47300 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Restaurants:  16%
Professional Services:  12%
Lain-lain:  48%

Harga

murah:  50%
sederhana:  41%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  4%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  75%
12:  9%
16:  5%
Lain-lain:  10%

Kejiranan

SS 2:  58%
Taman Universiti:  9%
Lain-lain:  33%
+

Menulis ulasan