Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Tadika Advent Damai

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

Tadika Advent Damai
89100 Kota Marudu, Sabah, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu Bersejarah: Pamer
Peta Google: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Tadika Advent Damai terletak di Kota, Negeri Sembilan.
industri
Pendidikan
Terlibat dalam:
Kindergarten
Kod ISIC
8510

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi Tadika Advent Damai?

Tadika Advent Damai berlokasi di 89100 Kota Marudu, Sabah, Malaysia.
Q2

Apakah hari Tadika Advent Damai dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
Tadika Advent Damai ialah open Isn–Jum 8:00 PG–1:00 PTG; ditutup Sab–Ahd .
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 89100

Perniagaan di 89100: 640

Kategori

Restaurants:  17%
Shopping:  14%
Religion:  10%
Lain-lain:  58%

Harga

sederhana:  57%
murah:  30%
Mahal:  11%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

88:  59%
89:  8%
19:  7%
13:  7%
Lain-lain:  20%

Kejiranan

Kampung Gambaron:  12%
Langkon:  10%
Pitas:  25%
Telupid:  27%
Lain-lain:  26%
+

Menulis ulasan