Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

The Flower Knot

Maklumat Untuk Berhubung

The Flower Knot
Block C, Lot TB15602-0, Jalan Kubota, Kubota Square, Tawau, 91000, Sabah, 91000 Tawau, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 010-221 1072
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Kami adalah florist baru yang terletak di Kubota Square, sebuah bandar baru di Tawau. Kami tidak hanya komited kepada perkhidmatan harian seperti susun atur bunga, rangkaian pembukaan, ucapan takziah dan bunga. Kami juga menawarkan perkhidmatan lain seperti hiasan perkahwinan, bunga acara korporat dan pembungkusan hadiah. Anda boleh membuat pesanan dengan kami melalui emel atau telefon. Terima kasih kerana menyokong kami dan kami berharap anda akan berpuas hati dengan perkhidmatan kami.
Tunjukkan Lagi
industri
Membeli belah »  Kedai Bunga
Terlibat dalam:
Kedai Bunga
Kod ISIC
4773

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk The Flower Knot?

Nombor telefon The Flower Knot ialah 010-221 1072.
Q2

Dimanakah lokasi The Flower Knot?

The Flower Knot berlokasi di Block C, Lot TB15602-0, Jalan Kubota, Kubota Square, Tawau, 91000, Sabah, 91000 Tawau, Malaysia.
Q3

Apakah hari The Flower Knot dibuka?

The Flower Knot ialah open Isn–Ahd 9:00 PG–5:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk The Flower Knot?

Anda boleh menghubungi The Flower Knot dengan nombor telefon ini 010-221 1072.
Q5

Apakah alamat laman sesawang (URL) The Flower Knot?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk The Flower Knot, tetapi anda boleh mencari The Flower Knot di Facebook.
Q6

Adakah The Flower Knot membuat penghantaran?

Ya, The Flower Knot menawarkan penghantaran sebagai pilihan. Hubungi 010-221 1072 untuk butirannya.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 91000

Perniagaan di 91000: 13,685
91000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  17%
Lain-lain:  62%

Harga

murah:  48%
sederhana:  46%
Mahal:  5%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

89:  76%
Lain-lain:  24%

Kejiranan

Bandar Tawau:  60%
Lain-lain:  40%
+

Menulis ulasan