Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

The TEKI Programme

Kenalan Perniagaan

Amal Amran

The TEKI Programme

Maklumat Untuk Berhubung

The TEKI Programme
Lot 12860, Tingkat 2, Wisma Haji Hamzah, Jalan Bunga Raya, Kg Batu 49, 23000 Kuala Dungun, Terengganu, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 019-560 2289
Waktu: Pamer
Profil Facebook: Melawat
Peta Google: Melawat
Instagram: Melawat
Foursquare: Melawat
CallE-Mel
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

industri
Pendidikan
Terlibat dalam:
Education Center
Kod ISIC
8549

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk The TEKI Programme?

Nombor telefon The TEKI Programme ialah 019-560 2289.
Q2

Dimanakah lokasi The TEKI Programme?

The TEKI Programme berlokasi di Lot 12860, Tingkat 2, Wisma Haji Hamzah, Jalan Bunga Raya, Kg Batu 49, 23000 Kuala Dungun, Terengganu, Malaysia.
Q3

Apakah hari The TEKI Programme dibuka?

The TEKI Programme ialah open Isn–Kha, Ahd 3:00 PTG–10:00 PTG; Jum 8:15 PTG–12:30 PTG; ditutup Sab .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk The TEKI Programme?

Anda boleh menghubungi The TEKI Programme dengan nombor telefon ini 019-560 2289.
Q5

Adakah terdapat perhubungan lain bersekutu dengan The TEKI Programme?

Kami mempunyai 1 maklumat tambahan untuk dihubungi untuk The TEKI Programme. Termasuklah: Fatin Zakariah.
Q6

Apakah alamat laman sesawang (URL) The TEKI Programme?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk The TEKI Programme, tetapi anda boleh mencari The TEKI Programme di Facebook.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

Lot 12860, Tingkat 2, Wisma Haji Hamzah, Jalan Bunga Raya, Kg Batu 49, 23000 Kuala Dungun, Terengganu, Malaysia
+

Perniagaan di Poskod 23000

Perniagaan di 23000: 7,008
23000 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Restaurants:  20%
Shopping:  19%
Lain-lain:  60%

Harga

sederhana:  56%
murah:  37%
Mahal:  6%
Sangat Mahal:  1%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

9:  58%
19:  13%
13:  11%
Lain-lain:  18%
+

Menulis ulasan