Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Tidal Concord Sdn Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

Tidal Concord Sdn Bhd
Jalan Tok Ungku, Seremban, 70100 Seremban, Negeri Sembilan, Malaysia
Dapatkan Petunjuk Arah
Telefon: 06-631 5009
Waktu: Pamer
Peta Google: Melawat
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Perniagaan ini terlibat dalam industri berikut: Kedai-kedai perkakasan.
industri
Membeli belah »  Kedai-kedai perkakasan
Terlibat dalam:
Jualan runcit perkakasan, cat dan gelas di kedai-kedai khusus
Kod ISIC
4752

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Tidal Concord Sdn Bhd?

Nombor telefon Tidal Concord Sdn Bhd ialah 06-631 5009.
Q2

Dimanakah lokasi Tidal Concord Sdn Bhd?

Tidal Concord Sdn Bhd berlokasi di Jalan Tok Ungku, Seremban, 70100 Seremban, Negeri Sembilan, Malaysia.
Q3

Apakah hari Tidal Concord Sdn Bhd dibuka?

Tidal Concord Sdn Bhd ialah open Isn–Sab 8:00 PG–5:00 PTG; Ahd 8:00 PG–1:00 PTG .
Q4

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Tidal Concord Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi Tidal Concord Sdn Bhd dengan nombor telefon ini 06-631 5009.
Q5

Adakah Tidal Concord Sdn Bhd membuat penghantaran?

Ya, Tidal Concord Sdn Bhd menawarkan penghantaran sebagai pilihan. Hubungi 06-631 5009 untuk butirannya.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 70100

Perniagaan di 70100: 3,046
70100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  19%
Automotive:  15%
Restaurants:  14%
Lain-lain:  52%

Harga

murah:  50%
sederhana:  42%
Mahal:  8%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

6:  79%
12:  6%
Lain-lain:  15%

Kejiranan

Bandar Seremban:  8%
Seremban:  37%
Taman Ujong:  5%
Lain-lain:  50%
+

Menulis ulasan