Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

UTAR PE (pe 010)

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.

Maklumat Untuk Berhubung

UTAR PE (pe 010)
3 Jalan 13/4
Petaling Jaya, Selangor, 46200
Dapatkan Petunjuk Arah
Waktu Bersejarah: Pamer
Foursquare: Melawat
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

UTAR PE (pe 010) terletak di Petaling Jaya, Selangor.
industri
Pendidikan
Terlibat dalam:
University, Higher & Specialized Education
Kod ISIC
85308542

Soalan & Jawapan

Q1

Dimanakah lokasi UTAR PE (pe 010)?

UTAR PE (pe 010) berlokasi di 3 Jalan 13/4, Petaling Jaya, Selangor, 46200.
Q2

Apakah hari UTAR PE (pe 010) dibuka?

Senarai ini telah ditandakan sebagai tutup.
UTAR PE (pe 010) ialah open
Isnin:7:00 PG–4:00 PTG
Selasa:7:00 PG–6:00 PTG
Rabu:7:00 PG–4:00 PTG
Khamis:7:00 PG–5:00 PTG
Jumaat:8:00 PG–9:00 PG, 11:00 PG–4:00 PTG
Sabtu:9:00 PG–1:00 PTG
Ahad:Ditutup
Q3

Apakah alamat laman sesawang (URL) UTAR PE (pe 010)?

Tiada ada lagi laman sesawang yang disenaraikan untuk UTAR PE (pe 010), tetapi anda boleh mencari UTAR PE (pe 010) di Foursquare.
+

Syarikat Serupa Berdekatan

+

Perniagaan di Poskod 46200

Perniagaan di 46200: 5,339
46200 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  22%
Restaurants:  16%
Professional Services:  16%
Lain-lain:  46%

Harga

sederhana:  49%
murah:  38%
Sangat Mahal:  7%
Mahal:  6%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  84%
12:  5%
Lain-lain:  11%

Kejiranan

Bandar Baru Petaling Jaya:  9%
Pj New Town:  9%
Pjs 13:  11%
Pjs 52:  14%
Seksyen 11:  5%
Seksyen 13:  15%
Seksyen 52:  6%
Lain-lain:  30%
+

Menulis ulasan