Maklumat ini mungkin tidak terkini dan untuk tujuan arkib sahaja Ketahui lebih lanjut

Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd

Maklumat Untuk Berhubung

Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd
29 Jalan Utama 1/7, 47100, Puchong
Kampung Parit Selangor, Johor
Dapatkan Petunjuk Arah
Call
Tulis Ulasan
Tambah Foto

Penerangan Perniagaan

Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd terletak di Kampung Parit Selangor, Johor.
industri
industri
Terlibat dalam:
Industrial & Construction Manufacturing
Kod ISIC
3290

Soalan & Jawapan

Q1

Apakah nombor telefon untuk Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd?

Nombor telefon Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd ialah 03-8062 6976.
Q2

Dimanakah lokasi Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd?

Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd berlokasi di 29 Jalan Utama 1/7, 47100, Puchong, Kampung Parit Selangor, Johor.
Q3

Adakah terdapat maklumat untuk dihubungi utama untuk Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd?

Anda boleh menghubungi Zenik Refrigeration & Engineering Sdn Bhd dengan nombor telefon ini 03-8062 6976.
+

Perniagaan Tambahan di Alamat ini

29 Jalan Utama 1/7, 47100, Puchong Kampung Parit Selangor, Johor
+

Perniagaan di Poskod 47100

Perniagaan di 47100: 18,207
47100 Heatmap Ketumpatan Perniagaan

Kategori

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Restaurants:  13%
Industry:  12%
Lain-lain:  37%

Harga

murah:  47%
sederhana:  46%
Mahal:  5%
Sangat Mahal:  2%
Lain-lain:  0%

Kod Kawasan

3:  72%
12:  10%
16:  7%
Lain-lain:  12%

Kejiranan

Bandar Puchong Jaya:  16%
Bandar Puteri:  7%
Bandar Puteri Puchong:  17%
Pusat Bandar Puchong:  8%
Lain-lain:  52%
+

Menulis ulasan